9te lodowisko powstało na rynku w Lesznie 9te lodowisko powstało na rynku w Lesznie

9te lodowisko powstało na rynku w Lesznie

W piątek 18 grudnia br. firma ALLES COOL oddała do użytku lodowisko na leszczyńskim rynku. Lodowisko ma wymiary 20 na 30 metrów. Jednorazowo na tafli będzie mogło przebywać 70 osób.Jazda na łyżwach jest darmowa, ale chętni do niej będą musieli wcześniej pobrać bezpłatne bilety. Lodowisko jest czynne codziennie w godz. 10-21. Chętni będą wpuszczani na lodowisko na 50 minut: w godz.10-10.50, 11-11.50, 12-12.50 i tak dalej – do godz. 21. W międzyczasie będą trzy dłuższe przerwy techniczne na czyszczenie lodu, pierwsza o godz. 13. Przy lodowisku jest wypożyczalnia łyżew. Do dyspozycji jest 50 par łyżew, które będą udostępniane za kaucją finansową lub pod zastaw dowodu tożsamości.

Przedmiot zamówienia obejmował dostawę, montaż oraz demontaż po zakończonym okresie wynajmu sztucznego lodowiska o wymiarach 20 m x 30 m oraz wykonanie prac polegających na wykonaniu podbudowy pod lodowisko oraz  utwardzenia terenu wokół lodowiska.

Zakres zamówienia:

dostawa, montaż i uruchomienie lodowiska sezonowego o wymiarach 20m x 30 m, dostawa mat gumowych, dostawa maszyny do pielęgnacji i konserwacji tafli  lodowiska, dostawa elektrycznej ostrzałki do łyżew, dostawa min. 50 par łyżew w pełnej rozmiarówce,dostawa suszarki do butów, dostawa 2 kontenerów na potrzeby funkcjonowania lodowiska, dostawa i instalację oświetlenie lodowiska.

Praca została rozpoczęta od wypoziomowania podłoża pod lodową taflę oraz rozłożenia kolektorów czynnika chłodzącego dzięki któremu możliwe jest zamrożenie podłoża. Następnym etapem był montaż band z płyt polietylenowych oraz montaż agregatu chłodniczego.

Końcowym procesem było zmrożenie płyty do uzyskania grubości warstwy lodu powyżej 5 cm.


Zapraszamy wszystkich na lodowisko do Leszna !!!

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA WENTYLACJA  JACEK STEMPIN
18.12.2015 r. 

 

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.